Structum - Technologie jutra dzisiaj

dlaczego warto pracować w firmie Structum

Wersja do druku Poleć znajomemu

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawioną do życia osobą i lubisz wyzwania - to Structum jest miejscem dla Ciebie!

Warto być z nami m.in. ponieważ:

  • firma Structum działa już od 27 lat i jest bezpiecznym i wiarygodnym pracodawcą,
  • firma jest przyjazna pracownikom i ich rodzinom,
  • wzajemnie szanujemy się i wspieramy,
  • chętnie dzielimy się wiedzą i wzajemnie inspirujemy do dalszego rozwoju, (KAIZEN)
  • stawiamy sobie ambitne i jednocześnie realne cele,
  • posiadamy sprawdzony model bizensowy i jasną strategię firmy.

Dużo oczekujemy, ale także dużo oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji finansowej,
  • ergonomiczne i funkcjonalne miejsca pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach biurowych,
  • dostęp do wiedzy i szkoleń,
  • klarowny zakres obowiązków i odpowiedzialności,
  • jasne zadania i cele (SMART),
  • motywacyjny system wynagrodzeń (MBO),
  • wszystkie przywileje pracownicze wynikające z Kodeksu Pracy.

Poszukujemy osób odpowiadających naszym wartościom, t.j.:

  • wiedza i doświadczenie praktyczne,
  • innowacyjność, kreatywność i ciekawość,
  • skuteczność (otwartość, współpraca, orientacja na cel, wytrwałość, zaangażowanie i odwaga do wprowadzania zmian),
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Wewnątrz firmy staramy się nieustannie rozwijać. Oczekiwanie to określają to przyjęte przez nas zasady "kultury organizacyjnej".

Zasady kultury organizacyjnej Structum:

Zapraszamy - zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.